БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

Отримайте гарантію заселення прямо зараз!

Сімейний відпочинок в Грибівка

На узбережжі Чорного моря України існує досить багато місць для відпочинку з дітьми, з огляду на прекрасних кліматичних умов, чистого моря і розваг на будь-який смак. Серед широкого розмаїття недосвідченому туристові складно зробити вибір. Пропонуємо вам звернути свою увагу на золоті піски курорту Грибівка.

Грибівка – курорт на березі Чорного моря

Довгі піщані пляжі і близьке розташування по відношенню до Одеси, всього лише 30 км відстані, роблять Грибівку однією з найпривабливіших зон відпочинку на чорноморському узбережжі, як для українців, так і для гостей сусідніх країн. Свіжість морського повітря, прозора солона вода, тепле, але не палюче сонце вносять невимовної внесок в зміцнення вашого здоров’я. Навіть короткочасне перебування в цьому чудовому місці надовго подарує заряд бадьорості.

Кращий сімейний відпочинок в готелі «Річард»

26

Одним з кращих варіантів розташування є готель «Річард» – свіжозбудовану і розташований прямо на піску. Зведений він з високоекологічного матеріалу «Євробрус». Проживання в приміщенні з натурального бруса в купе з морським повітрям сприятливо позначається на самопочутті відпочиваючих. Готель «Річард» може похвалитися доглянутим приватним пляжем, більше 50-ю комфортабельними номерами і висококласної кухнею ресторану розташованого на території.

 

Якщо ви в пошуках готелю для зручного відпочинку з дітьми, обов’язково зверніть свою увагу на наш готель. «Річард» – це ідеальний готель для сімейного відпочинку. Неглибоке і безпечне морське дно, добре підійде для купання та ігор у воді разом з малюками. Також на території готелю є власний дитячий майданчик, на якій є дитячі гірки, гойдалки батути і настільний теніс. Не хвилюйтеся про дитяче харчування. Ресторан на території готелю включає різноманітне дитяче меню. Ми гарантуємо вам безтурботний відпустку.

Свяжитесь с нами!