БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

Отримайте гарантію заселення прямо зараз!

Проведіть кращі миті життя у ресторані готелю «Дельфін»

Наш ресторан

Хотіли б снідати з видом на блакитне море? У готелі «Дельфін» ви будете снідати, обідати і вечеряти з шикарним видом на морські хвилі. Повірте, вони тут нічим не поступаються острову Балі.

На території готелю знаходиться 2 ресторани і піцерія. Біля великого басейну обладнаний бар з напоями.

Кухня ресторану — європейська і східна. Ви можете замовити в меню все, що душа забажає. Вибір страв складався з урахуванням різних смаків і вимог гостей. Дитяче меню, правильне харчування, ситне, дієтичне, веганське і вегетаріанське, з м'ясом і без — гості ніколи не йдуть голодними з ресторану.

Зі східної кухні радимо спробувати страви від кращого кухаря Коблево — манти, люля-кебаб, шашлик, лагман. Закривши очі, ви опинитеся на пагорбах Грузії і лише шум прибою поверне вас на берег Чорного моря.

Ресторан готовий прийняти і нагодувати до 40 осіб, тому банкети тут також популярні і користуються попитом. А вежа біля ресторану додає особливої ​​атмосфери цьому місцю. Астрологи кажуть, цей рік особливо сприятливий для весіль і пишних святкувань. А ми цьому дуже раді і допоможемо створити необхідну атмосферу для ідеального відпочинку в Коблево згідно з вашими побажаннями, настроєм і тематикою. Відкриті майданчики готелю «Дельфін» — тераса ресторану біля моря, власний просторий пляж, а також чудові локації для кращих фото прикрасять будь-яку подію.

Чекаємо вас вже цього літа!

Свяжитесь с нами!